Kariera w EDITEL

The EDITEL jobs. Careers at EDITEL.

Praca w EDITEL

Czy lubisz pracować w międzynarodowym środowisku? Czy pasjonujesz się zarządzaniem łańcuchem dostaw i IT? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, trafiłeś we właściwe miejsce!

O nas

Grupa EDITEL jest wiodącym dostawcą usług EDI, który specjalizuje się w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zatrudniamy ponad 200 pracowników w naszych biurach w Polsce, Austrii, Chorwacji, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Słowenii i Serbii. Koncentrujemy się głównie na branżach: FMCG, branży DIY, instalacyjnej i motoryzacji. Nasza niezawodna światowa sieć połączeń sprawia, że świadczymy usługi dla branż skierowanych na eksport – można tu wymienić stolarkę otworową, meble czy kosmetyki i AGD. Nasza lista klientów odzwierciedla ten szeroki zakres branż: Carrfour, Castorama, OBI, SBS, Bakoma, Dawtona, Fakro, Inglot, Amica, by wymienić tylko kilka.

Co oferujemy naszym pracownikom

Oferujemy pracę w międzynarodowym i innowacyjnym środowisku na styku logistyki i Elektronicznej Wymiany Danych (EDI). Miejsce, gdzie pracownicy pełni pasji i inicjatywy mogą maksymalnie wykorzystać swój potencjał i rozwinąć karierę. EDITEL Polska oferuje wiele dodatkowych benefitów. Obejmują one premie, szkolenia, a także prywatną opiekę medyczną i karty Multisport. Aby promować spójność między członkami naszego zespołu, zarówno w kraju, jak i za granicą, regularnie organizujemy spotkania firmowe, imprezy integracyjne i, oczywiście, spotkania świąteczne.

Kogo szukamy

Oferujemy szereg stanowisk, od tych wymagających wysokiej wiedzy technicznej, po stanowiska dla pasjonatów sprzedaży. Od naszych przyszłych współpracowników oczekujemy specjalistycznego wykształcenia lub kilkuletniego doświadczenia zawodowego w swojej dziedzinie, a także bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, która pozwoli im na swobodną pracę w naszym międzynarodowym środowisku. Jeżeli jesteś gotowy do pracy w zespole, masz wysoki poziom samodzielności i lubisz stawiać czoła wyzwaniom, chcielibyśmy z Tobą porozmawiać. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rekrutacjami.

Aktualne rekrutacje

 

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.