Tester Manualny

tester manualny praca kariera IT

Kim jesteśmy?

EDITEL Polska S.A. to lider cyfrowej rewolucji w obszarze B2B. Dostarczamy unikatową technologię, która wspiera dematerializację papierowych dokumentów handlowych i księgowych.

Nieprzerwanie od 30 lat świadczymy usługi elektronicznej wymiany danych (EDI), zapewniając pełną cyfryzację procesów biznesowych między firmami. Posiadamy doświadczenie w optymalizacji procesów logistycznych, sprzedażowych i księgowych. Obsługujemy niemal każdy sektor rynku: m.in. sieci handlowe, motoryzację, producentów, dystrybutorów, grupy zakupowe. Od 2019 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy EDITEL, największego operatora EDI w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do naszego zespołu i razem z nami wprowadzaj firmy w erę cyfrowego biznesu.

Miejsce pracy: praca stacjonarna, praca hybrydowa Kraków, małopolskie

Specjalizacje: Architecture, Business analytics, Helpdesk, Project Management, QA/Testing

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań, przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych;

  • Konfiguracja środowisk testowych;

  • Wykonywanie scenariuszy testowych;

  • Testy API za pomocą dedykowanych narzędzi (Postman, SoapUI);

  • Raportowanie znalezionych problemów i błędów;

  • Nadzór nad realizacją poprawek i zmian;

  • Współpraca z zespołem projektowym;

  • Praca z narzędziami wspomagającymi proces testowy;

  • Udział w projektach wdrożeniowych na etapach UAT;

  • Współpraca z innymi działami w procesie wdrożeniowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy typu tester (minimum 1 rok);

  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych;

  • Doświadczenie w testach aplikacji webowych;

  • Sumienność;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w testach API;

  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami i raportowania błędów;

  • praktyczna znajomość narzędzi pakietu MS-Office lub podobnych;

  • Znajomość SQL,XML,EDI;

  • Znajomość innych niż angielski języków obcych;

Tak organizujemy naszą pracę:

Tak pracujemy:

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • kanban

Skład zespołu:

  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem:

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Oferujemy:

  • Udział w projektach cyfryzacji faktur: B2G, G2G, B2B ,

  • Dostęp do unikatowych technologii B2B,

  • Pracę satysfakcjonującą i nie rutynową,

  • Brak korporacyjnej sztywności i koleżeńską atmosferę,

  • Umowę o pracę (lub umowa B2B) ,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności potrzebnych do pracy na tym stanowisku,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie ubezpieczenia na życie, Dofinansowania kursów językowych, dofinansowanie kursów zawodowych,

  • Możliwość pracy hybrydowej.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Napisz do nas na info@editel.pl

Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.