Konsultant wsparcia IT

Superheros at work

Kim jesteśmy?

EDITEL Polska S.A. to lider cyfrowej rewolucji w obszarze B2B. Dostarczamy unikatową technologię, która wspiera dematerializację papierowych dokumentów handlowych i księgowych.

Nieprzerwanie od 30 lat świadczymy usługi elektronicznej wymiany danych (EDI), zapewniając pełną cyfryzację procesów biznesowych między firmami. Posiadamy doświadczenie w optymalizacji procesów logistycznych, sprzedażowych i księgowych. Obsługujemy niemal każdy sektor rynku: m.in. sieci handlowe, motoryzację, producentów, dystrybutorów, grupy zakupowe. Od 2019 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy EDITEL, największego operatora EDI w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dołącz do naszego zespołu i razem z nami wprowadzaj firmy w erę cyfrowego biznesu.

Miejsce pracy: praca hybrydowa Kraków, małopolskie

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczno-organizacyjne dla klientów;
  • obsługę zgłoszeń zgodnie z procedurami;
  • działanie w ramach zespołu wsparcia technicznego.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy typu helpdesk IT (minimum 1 rok)
  • instalacja i konfiguracja systemów Windows na poziomie zaawansowanym,
  • sumienność,
  • chęć uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • otwartość, umiejętność komunikatywnego kontaktowania się z nieznanymi osobami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • znajomość środowiska Unix,
  • praktyczna znajomość narzędzi pakietu MS-Office lub podobnych,
  • znajomość SQL,XML,EDI,
  • znajomość innych niż angielski języków obcych,
  • znajomość protokołów komunikacyjnych: FTP, SFTP, AS2

To oferujemy:

  • udział w niebanalnych projektach cyfrowej rewolucji B2B,
  • dostęp do unikatowych technologii B2B,
  • stabilną pracę w zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę satysfakcjonującą i nie rutynową,
  • brak korporacyjnej sztywności i przyjacielską atmosferę pracy,
  • umowę o pracę (lub umowa B2B) ,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności potrzebnych do pracy na tym stanowisku,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie ubezpieczenia na życie, dofinansowania kursów językowych

Technologie, których używamy:

  • XML
  • EDI
  • SFTP
  • SQL
  • PEPPOL
  • PEF
  • KSEF

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • MultiSport
  • wczasy pod gruszą
  • ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Napisz do nas na info@editel.pl