Business Monitoring

Business monitoring - woman works on the computer

Pełna kontrola procesów!

Rozwiązanie do monitoringu biznesowego wypracowane przez Grupę EDITEL zostało stworzone do kompleksowego monitorowania i kontrolowania wszystkich procesów o kluczowym znaczeniu dla komunikacji pomiędzy Państwa firmą a Państwa partnerami biznesowymi.

Otrzymają Państwo zestawienie wszystkich przesłanych dokumentów elektronicznych, informację czy transfer się powiódł i czy zawarte w nich informacje są poprawne.

Przykładowo, system umożliwi sprawdzenie czy ilości podane w zamówieniu zgadzają się z danymi w awizo wysyłki, potwierdzeniu zamówienia i fakturze, zapewniając w ten sposób prawidłowy przebieg procesu. Rozbieżności zostaną natychmiast wykryte, a właściwe monity zostaną wysłane we wskazane miejsce – np. notyfikacja wysłana jako e-mail lub SMS.

Business Monitoring obejmuje również graficzną prezentacje procesów w postaci wykresów, indywidualnie zaprojektowanych raportów (dostępnych online lub dostarczanych automatycznie za pośrednictwem poczty elektronicznej), a także funkcje takie jak śledzenie dokumentów czy informacje o statusie przetwarzania.

Korzyści z monitorowania biznesowego EDI

  • Monitorowanie procesów biznesowych (np. order-to-cash)
  • powiadomienia o przebiegu pracy
  • Dostęp online
  • Tworzenie niestandardowych raportów
  • Bezpieczna archiwizacja wszystkich komunikatów
  • Rozszerzone opcje wyszukiwania
Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.