Wdrożenie EDI u producenta bram i ogrodzeń Polargos Sp. z o.o.

Polski producent bram i ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych – Polargos Sp. z o.o. – rozpoczął swoją działalność w 1994 roku. Przedsiębiorstwo od samego początku stawiało na projektowanie, wytwarzanie i dostarczanie swoim klientom innowacyjnych rozwiązań systemowych. Dziś w ofercie firmy dostępne są bramy, przęsła, gotowe ogrodzenia do samodzielnego montażu (DIY), jak również automatyka do bram i inne akcesoria.

Polargos – producent i dostawca innowacyjnych rozwiązań

Polargos nieustannie rozwija się i podnosi kompetencje. W ramach pozyskanych dofinansowań z Funduszy Europejskich, spółka opracowuje nowoczesne produkty, które pozwalają jej na bieżąco odpowiadać na potrzeby klientów. Dzięki takiemu podejściu do prowadzenia działalności, producent od wielu lat wyznacza trendy branży.

Systemy Polargos dostępne są w największych sieciach budowlanych i przemysłowych w Polsce i zagranicą (m.in. w Niemczech, Rumunii, Austrii, Słowacji, Czechach czy na Węgrzech). Firma również prowadzi sprzedaż swoich rozwiązań poprzez własny sklep internetowy.

Sprawna komunikacja w Polargos możliwa dzięki rozwiązaniu EDI

W celu zapewnienia skutecznej komunikacji pomiędzy partnerami biznesowymi, Polargos Sp. z o.o w 2014 roku podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy z dostawcą usługi Elektronicznej Wymiany Danych – firmą Edison S.A. (obecnie EDITEL Polska S.A.)

Wdrożone rozwiązanie EDI usprawnia proces produkcji i sprzedaży rozwiązań z portfolio Polargos, co wpływa na skrócenie czas realizacji zamówień krajowych, jak i zagranicznych. Jest to możliwe dzięki uruchomieniu 25 połączeń (głównie międzynarodowych) po protokołach AS2 i X400. W ramach wprowadzania komunikacji EDI, w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta, Edison stworzył sprofilowane mapy translacji do formatów dokumentów wymaganych przez partnerów handlowych producenta bram i ogrodzeń.

O firmie Polargos Sp. z o.o.

Od 1994 roku Polargos Sp. z o.o. stanowi symbol najwyższej jakości i innowacyjności. Dzięki jej dynamicznemu podejściu, zdołała ona osiągnąć sukces na wielu rynkach, obejmujących zarówno Polskę, jak i całą Europę. Spółka specjalizuje się nie tylko w masowej produkcji ogrodzeń i akcesoriów montażowych, lecz także w kreowaniu rozwiązań z zakresu automatycznych oraz inteligentnych bram, które rewolucjonizują postrzeganie otaczającej nas przestrzeni. Współpraca z sieciami DIY stanowi istotny element działalności firmy, dostarczając dedykowane rozwiązania, które zdobywają uznanie w kraju i za granicą. Od 2014 roku firma korzysta z elektronicznej wymiany danych od Edison S.A. (aktualnie EDITEL Polska S.A.) co stanowi wyraz dążenia firmy do nieustannego doskonalenia i dostosowywania się do współczesnych technologii.

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.