EDITEL Polska Partnerem Branżowym na 12. Forum MotoSolutions

To już 12. edycja Forum MotoSolutions!

Wydarzenie odbędzie się 23 i 24 listopada w Krakowie. Jesteśmy sponsorem wydarzenia i mamy tytuł Partnera Branżowego. Naszą firmę będzie reprezentować dział handlowy, a Jarosław Trzpiel, Doradca Zarządu ds. sprzedaży, wystąpi ze swoją prelekcją o tym, w jaki sposób rozwiązać problemy w komunikacji b2b.

Sektor motoryzacyjny, z racji wykorzystywanych standardów komunikacji, przypomina istną Wieżę Babel. W Niemczech producenci samochodów i części w komunikacji biznesowej najczęściej korzystają ze standardu VDA, który powstał jako efekt współpracy firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu Niemieckiego Przemysłu Motoryzacyjnego. We Francji najczęściej spotykany jest standard Odette. W innych firmach w użyciu jest EDIFACT. Europejska branża motoryzacyjna mówi wieloma językami, potrzebny jest więc tłumacz, który ułatwi komunikację. Takim tłumaczem jest elektroniczna wymiana danych – EDI.

Polski producent, który chce się rozwijać, musi liczyć się z wykorzystaniem różnych rodzajów przed swoich kontrahentów. EDI może wesprzeć i bardzo uprościć komunikację, ale jak to działa w praktyce, opowie nasz Doradca Zarządu ds. Sprzedaży — Jarosław Trzpiel. Jego prelekcja “EDIbridge – połączenie wszystkich języków motoryzacji. Jak rozumiemy i łączymy klientów Automotive” odbędzie się pierwszego dnia o 12:30. Do zobaczenia!

Co jeszcze w planie Forum MotoSolutions?

To będą dwa dni wypełnione merytoryką, prelekcjami i integracją przedstawicieli polskiej branży motoryzacyjnej. Punktem pierwszego dnia, który zasługuje na szczególną uwagę, jest wystąpienie Petra Michnika, kierownika działu administracji czeskiego oddziału Hyundaia. Opowie on o zrównoważonym rozwoju i planach producenta na najbliższą przyszłość. Z kolei drugiego dnia odbędzie się debata dotycząca tego, jak zmiany na rynku pracy wpłyną na branżę motoryzacyjną.

W ciągu poprzednich 11 edycji wydarzenia wystąpiło ponad 100 wystawców i prawie 300 prelegentów. Ostatnie lata zgromadziły prawie 2,5 tys. uczestników. Pośród gości poprzednich edycji znaleźli się nie tylko przedstawiciele działów sprzedażowych, produkcyjnych, logistycznych czy IT, ale też sami prezesi i dyrektorzy zarządzający zakładami produkcyjnymi. W tym roku nie będzie inaczej.

Forum MotoSolutions to jednak nie tylko prelekcje. Na zakończenie pierwszego dnia odbędzie się wieczorna gala i uroczyste wręczenie Nagród Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego. Forum MotoSolutions to więc także okazja na nawiązanie nowych relacji biznesowych i wzmocnienie tych już istniejących.

Dla nas w EDITEL Polska branża motoryzacyjna pozostaje jednym z priorytetów. Od lat z sukcesami współpracujemy z przedstawicielami tej dziedziny. Jesteśmy częścią Silesia Automotive and Advanced Manufacturing i Stowarzyszenia Dystrybutorów i Części Samochodowych. Forum MotoSolutions to okazja na poznanie się i pogłębienie Waszych i naszych kompetencji. Spotkajmy się w Krakowie!

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.