Dostępne dotacje na cyfryzację

Subsidies for digitalization - saving money, investing, growing

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie cyfryzacji procesów łańcucha dostaw

EDITEL jest Twoim partnerem-ekspertem, jeśli chodzi o zrównoważone procesy cyfryzacji w łańcuchu dostaw. Cyfryzacja procesów biznesowych jest bardziej pożądana niż kiedykolwiek, podobnie jak proste rozwiązania.

W EDITEL badamy procesy wewnętrzne i optymalizujemy procesy klienta, jednocześnie zapoznając się z procesami jego partnerów biznesowych. Niezależnie od tego, czy jest to duża korporacja, MŚP czy startup. Niezależnie od tego, czy celem jest kompleksowa automatyzacja, czy tylko połączenie z partnerem biznesowym, EDITEL zawsze oferuje niestandardowe rozwiązania. Niezależnie od tego, czy jest to proste połączenie za pośrednictwem Web EDI, czy migracja z Web EDI do zintegrowanego rozwiązania EDI. Inną opcją jest integracja EDI, która jest doskonałym wyborem dla firm, które planują aktualizację swojego systemu ERP w celu uwzględnienia procesów EDI. Cyfryzacja procesów pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i zasoby ludzkie. Przede wszystkim zrównoważona optymalizacja procesów jest priorytetem w każdej firmie.

Zrównoważony rozwój oznacza między innymi koniec z papierowymi dokumentami. Dzięki EDITEL, dostawcy usług EDI, niezliczone firmy są stale połączone ze swoimi partnerami biznesowymi za pośrednictwem elektronicznej wymiany danych (EDI). Liczba konwertytów na przyjazny dla klimatu trend EDI rośnie. Baza klientów EDITEL obejmuje coraz większą liczbę „zielonych firm”, które wykorzystały zalety EDI w swojej strategii zrównoważonego rozwoju. Nasi eksperci EDI posiadają doskonałą wiedzę branżową i rynkową, a także dogłębną wiedzę na temat cyfryzacji procesów łańcucha dostaw.

51 euro oszczędności na każdym procesie zakupu i płatności

Komponent finansowy jest jednak nadal ważnym argumentem we wszystkich kwestiach związanych z automatyzacją procesów: według międzynarodowych obliczeń, przechodząc na elektroniczną wymianę danych, można zaoszczędzić do 51 euro w jednym procesie zakupu i płatności, który obejmuje wystawienie zamówienia, awizo wysyłki i powiadomienie o płatności. Oznacza to, że EDI jest nie tylko dobre dla środowiska, ale także dla wyników finansowych.

Może to pozwolić firmom na wdrożenie niezbędnych dostosowań wcześniej niż oczekiwano, takich jak przejście z Web EDI na zintegrowane rozwiązanie lub elektronizację większej liczby procesów. W zależności od zakresu projektu EDI, „ważne jest, aby postrzegać go w kontekście dodatkowych opcji cyfryzacji, np. archiwizacji cyfrowej lub dodatkowych modułów w systemie ERP. W takim przypadku, biorąc pod uwagę całkowite koszty, firmy zazwyczaj kwalifikują się do dotacji”. Oprócz dotacji dostępnych w całym kraju, istnieją również dotacje regionalne. Jednak dostępne fundusze mogły już zostać wypłacone lub program mógł wygasnąć. Nadal jednak opłaca się przyjrzeć się tym regionalnym dotacjom, ponieważ mogą zostać dodane nowe fundusze.

Obecnie dostępne dotacje:

KMU DIGITAL – jest to program dotacji na cyfryzację dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w Austrii.

Austrian Economic Chamber Upper Austria –dotacje na cyfryzację

ecoplus –dotacje na działania związane z cyfryzacją przedsiębiorstw

FFG –technologie informacyjne i komunikacyjne

Symboliczny obraz chroniony prawami autorskimi pixabay, nattanan23

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.