Kluczem jest właściwe opakowanie

Verpackungsspezialist Weihs

Zapakowane w dobrym stylu!

Jako wieloletni i doświadczony wiedeński hurtownik, Weihs GmbH u Co KG oferuje nie tylko szeroki wybór opakowań na prezenty, serwetek i akcesoriów do chrztu, ale także dba o to, aby produkty dotarły do klientów. EDI czyni to możliwym. 

Nie tylko w okresie świątecznym, atrakcyjne wizualnie i starannie dobrane opakowania są najważniejsze. Dotyczy to nie tylko prezentów, które trafiają pod choinkę: stół na świąteczną rodzinną kolację również powinien być ładnie udekorowany.  Wszystko, czego potrzebujesz – od wysokiej jakości papieru do pakowania po świąteczne serwetki – jest dostępne w Weihs GmbH u Co KG, tradycyjnej wiedeńskiej firmie działającej na rynku od ponad 70 lat, której cała gama produktów opiera się na regionalnej jakości i trwałości.

„Samo Boże Narodzenie nie jest już dla nas głównym sezonem”, wyjaśnił Michael Wejrowsky, dyrektor zarządzający Weihs GmbH i Co KG. „Dzisiaj, ludzie chcą mieć pięknie nakryty stół przez cały rok, niezależnie od tego, czy chodzi o grilla czy niedzielny obiad.”- powiedział.

Rozwój firmy na przestrzeni lat właśnie to odzwierciedla. Oprócz sklepów papierniczych, Weihs zaopatruje również duże sieci detaliczne, takie jak mömax i Bellaflora. Aby zarządzać stałym przepływem towarów z tymi dwiema firmami, Weihs korzysta z elektronicznej wymiany danych (EDI) od kilku lat. Odbywa się to za pośrednictwem oprogramowania firmy EDITEL,  które integruje się bezpośrednio z systemem ERP od dostawcy systemu firmy Winfo Data, umożliwiając w pełni zautomatyzowaną wymianę zamówień, faktur i awiz wysyłki.

EDI ułatwia pracę

To, co zaczęło się od zmiany technicznej mającej na celu dostosowanie się do potrzeb klientów okazało się udaną inwestycją dla Weihs. „EDI znacznie ułatwia nam pracę! Między innymi, wspaniale jest przyjść do biura rano i wiedzieć, że wszystkie zamówienia automatycznie trafiły do systemu”. Pan Wejrowsky wie, że jest to nie lada wyczyn, ponieważ Weihs obsługuje dużą bazę klientów, od małych sklepów tytoniowych po dużych wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych.

„Nasi przedstawiciele handlowi ręcznie przesyłają zamówienia po spotkaniach z klientami, a następnie wprowadzają je do systemu po powrocie do biura. Proces ten jest czasochłonny, a ręczne wprowadzanie danych naturalnie wiąże się z  potencjalnym błędem”. Jest to jeden z powodów, dla których Pan Wejrowsky chciałby wprowadzić EDI u innych klientów firmy. W tym celu planuje nadal polegać na doświadczeniu EDITEL: „Zespół EDITEL jest zawsze bardzo profesjonalny i ma pozornie niekończącą się cierpliwość. Praca z nimi była wspaniałym doświadczeniem!”. To pokazuje, że w dzisiejszych czasach dobre produkty muszą być sparowane z odpowiednim i działającym systemem ERP, który również obejmuje wszystkie procesy obsługi.

W skrócie

  • Wdrożenie rozwiązania EDI, które integruje się z wewnętrznym systemem ERP Winfo Dane
  • Wsparcie onboardingu dla partnerów handlowych mömax i Bellaflora
  • Używane typy wiadomości: ORDERS, DESADV, INVOIC
  • Pomoc i wsparcie techniczne ze strony EDITEL podczas całego cyklu projektu

O Weihs GmbH u Co KG

Verpackungen WeihsWeihs GmbH u Co KG, z siedzibą w 23. dzielnicy Wiednia, podąża za najnowszymi trendami, wierzy w zrównoważoną jakość i oferuje ponad 70-letnie doświadczenie w branży. W Weihs wszystko kręci się wokół prezentów, od pakowania po pięknie nakryte stoły. Szeroki wybór produktów obejmuje również akcesoria dla niemowląt i na chrzciny. Jako firma produkcyjna, Weihs jest również partnerem z wyboru w zakresie wysokiej jakości produktów do druku i wykończeń.

 

 

Prawa autorskie do logo Weihs GmbH
Prawa autorskie do symbolicznego obrazu Weihs GmbH

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.