Międzynarodowa konferencja motoryzacyjna Odette poświęcona łańcuchowi dostaw

 Odette-2023

Odette 2023 – Wciąż budujemy rozwiązania dla zrównoważonych łańcuchów dostaw

W tym roku, w dniach 20-21 listopada 2023 r., w Classic Remise odbędzie się 22. Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna Odette poświęcona łańcuchowi dostaw.  Będzie to spotkanie kto jest kim w branży motoryzacyjnej. Wielcy gracze w globalnych łańcuchach dostaw w branży motoryzacyjnej podzielą się swoją wiedzą i zaprezentują swoje rozwiązania, aby sprostać nadzwyczajnym wyzwaniom, które przed nimi stoją. Dla uczestników konferencja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i networkingu z międzynarodowymi kolegami. Przedstawiony i omówiony zostanie szeroki zakres aktualnych tematów w łańcuchu dostaw.

Sesje będą koncentrować się na:

 •  Rozwiązania dla zrównoważonych łańcuchów dostaw
 • Zarządzanie stale zmieniającym się otoczeniem regulacyjnym
 • Budowanie łańcucha dostaw pojazdów elektrycznych
 • Opakowania – czerwone komórki łańcucha dostaw w branży motoryzacyjnej
 • Transformacja logistyki gotowych pojazdów
 • Integracja IT i zmiany technologiczne
 • Integracja cyfrowa na każdym kroku
 • Przyszłość komunikacji w łańcuchu dostaw
 • … i coś do gryzienia

Rejestracja i program

Program, rejestracja oraz dodatkowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie konferencji Odette.
Jako wiodący dostawca rozwiązań EDI i główny sponsor współorganizujemy również wyjątkowy wieczór networkingowy w ekskluzywnym berlińskim Classic Remise.

Nie przegap okazji, aby spotkać się z naszym międzynarodowym zespołem ekspertów z branży motoryzacyjnej, którzy będą dostępni na stoisku 19/20 w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących połączenia z cyfrowym łańcuchem dostaw.

Petr-Smidlik-Yusen-Logistics

Petr-Smidlik-Yusen-Logistyka YusenLogistics (Czechy) s.r.o. (International Supply Chain Logistics Company), oświeci nas swoją prezentacją pt. RFID solutions – (RTI) Reusable Transport Item Management System, mającą na celu pokazanie, w jaki sposób pomoc doświadczonych dostawców usług EDI jest kluczowym czynnikiem sukcesu.

Yusen Logistics jest międzynarodowym dostawcą usług logistycznych dla całego łańcucha dostaw w wielu branżach. Yusen Logistics stale opracowuje usprawnione i zrównoważone sposoby dostarczania wydajnych rozwiązań logistycznych w celu zwiększenia wartości biznesowej swoich klientów.

 

EDITEL Polska będzie reprezentowany przez Tomasza Kuciela (CEO) oraz Michała Fijałka (Key Account Manager). Nasza reprezentacja zagości na wydarzeniu wraz z przedstawicielami firmy BURY, czyli globalnego dostawcy motoryzacyjnego oferującego oryginalne wyposażenie.

O Odette

Odette International Ltd. to organizacja non-profit z siedzibą w Londynie, która zrzesza kilka krajowych stowarzyszeń i federacji motoryzacyjnych. Promuje standardy w obszarach logistyki, EDI i zarządzania relacjami partnerskimi. Odette została założona jako projekt w 1980 roku i ma własną osobowość prawną od 2001 roku, kiedy to powstała Odette International Ltd.

Główne cele:

 • Wspieranie przemysłu motoryzacyjnego w Europie
 • Opracowuje standardy i zalecenia dotyczące najlepszych praktyk
 • Dostarcza narzędzia i usługi wspierające digitalizację procesów łańcucha dostaw
 • Organizator Odette International Automotive Conference & Exhibition dla profesjonalistów z branży łańcucha dostaw i ekspertów ds. transformacji cyfrowej.

Interesują Cię rozwiązania EDI?

Nasi eksperci EDI chętnie udzielą Ci informacji. Skontaktuj się z nami pod numerem + 48 12 21 32 303  lub umów się na indywidualną konsultację EDI.  bezpośrednio przez nasz formularz kontaktowy.

Photos copyright Odette International Ltd. & EDITEL
Portrait photo copyright Petr Šmidlík

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.