Edison jako partner branżowy na konferencji AutoEvent

Od 2005 roku Polska Izba Motoryzacji organizuje największą branżową konferencję AutoEvent. Wydarzenie odbyło się w dniach 20-22 czerwca 2023 roku w Arłamowie.

W dniach 20-22 czerwca 2023 roku odbyła się największa konferencja motoryzacyjna AutoEvent pod hasłem „Stan wojenny w motoryzacji – kto wygra a kto przegra?” w Hotelu Arłamów. Co roku wydarzenie jest organizowane przez organizację samorządu gospodarczego Polska Izba Motoryzacji. AutoEvent skupia przedstawicieli z szeroko rozumianego sektora motoryzacyjnego (TIER1, TIER2, TIER3, OEM).

W 2023 roku Edison, jako partner branżowy konferencji, był reprezentowany przez Magdalenę Linowską, Martę Dusio, Tomasza Kuciela, Jarosława Trzpiela i Michała Fijałka. Podczas eventu, Tomasz Kuciel – CEO Edison S.A., opowiedział m.in. o istocie elektronicznej wymianie danych w wystąpieniu pt. „Od EDIson do EDItel Polska: EDI – język, w którym porozumiewa się motoryzacja”. CEO wziął udział w debacie „Znajdź rozwiązanie”.

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.