Szybciej, wyżej, silniej – z EDI

Olimpijskie motto „Citius, Altius, Fortius”, czyli „szybciej, wyżej, silniej” niewątpliwie przyświecało OTCF SA, i to nie tylko ze względu na jej aktywność w branży sportowej. Na poziomie organizacyjnym dąży do przyspieszenia procesów, zapewnienia im mocnych podstaw oraz zagwarantowania najwyższej jakości produktów i obsługi klienta. Wykorzystanie komunikacji EDI w tej firmie jest kolejnym logicznym krokiem, który jest również zgodny ze zmienioną filozofią działania.

Sportowy gigant odzieżowy

Marka od 2007 roku współpracuje z Polskim Związkiem Narciarskim, a rok później zaczęła projektować, produkować i dostarczać kolekcje dla Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w ubraniach 4F wystąpi aż osiem komitetów, w tym PKOl. Sportowa rodzina marki to także: Polski Związek Lekkiej Atletyki, Polski Związek Biathlonu, Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego, Czeski Związek Narciarski, Słowacki Związek Biathlonu czy Litewski Związek Lekkiej Atletyki.

1 stycznia 2021 roku ambasadorem 4F został najlepszy piłkarz świata, gwiazda Bayernu Monachium i kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski. W gronie ambasadorów marki są także była mistrzyni Europy w karate i propagatorka zdrowego stylu życia Anna Lewandowska czy czołowy siatkarz świata Wilfredo Leon.

W swojej ofercie 4F posiada także produkty z charytatywnej linii Lime Line. 20% zysku ze sprzedaży tej kolekcji przeznaczane jest na cele statutowe Fundacji 4F Pomaga, której głównym zadaniem jest promocja sportu wśród dzieci i młodzieży.

Czerwiec 2021 roku

EDI w OTCF SA

Komunikacja EDI to sprawdzona technologia, która umożliwia połączenie firm na całym świecie. Rozwiązanie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorstw niezależnie od ich wielkości i branży, jaką reprezentują. EDI pomaga w wymianie danych zawartych w typowych dokumentach handlowych w czasie rzeczywistym bez względu na zaawansowanie techniczne, system informatyczny czy lokalizację. Na rynku polskim dostawcą usługi elektronicznej wymiany danych EDI jest spółka Edison, która dzięki świadczeniu najwyższej jakości usług, indywidualnemu podejściu do realizowanych projektów, a przede wszystkim oferowaniu nowatorskich i sprawdzonych technologii, zyskała grono wielu zadowolonych partnerów biznesowych. W ramach portfolio operator EDI oferuje klientom m.in. wdrożenie komunikacji EDI i jej integrację z systemami ERP czy gromadzenie (wysyłanie/odbieranie/archiwizowanie) wszelkiego typu e-faktur poprzez system SAFE.

Jednym z partnerów Edison S.A., który w swojej działalności stawia na innowacje i sprawdzone rozwiązania, jest spółka OTCF. Właściciel marek 4F i Outhorn od 2004 roku korzysta nieprzerwanie ze świadczonej przez operatora EDI usługi Elektronicznej Wymiany Danych.

Wdrożenie komunikacji EDI, w działającym na tak dużą skalę przedsiębiorstwie, jak OTCF S.A., wiązało się z wykonaniem przez Edison S.A. map translacji do formatów dokumentów wymaganych przez kontrahentów producenta odzieży. Pozwoliło to na sprawną i bezpieczną wymianę danych między spółką a jej partnerami handlowymi, co jest niezwykle istotne w skutecznym prowadzeniu działań biznesowych nie tylko lokalnie, ale i globalnie.

Partnerzy na lata – Edison i OTCF współpracują prawie 20 lat

Wieloletnia współpraca firmy Edison S.A. (obecnie EDITEL Polska S.A.) na rzecz OTCF S.A. przyczyniła się do uruchomienia dużej liczby połączeń krajowych i zagranicznych z europejskimi partnerami handlowymi Klienta, co wiązało się z obsługą wielu numerów GLN jednocześnie. Aby umożliwić taką funkcjonalność, Edison S.A. integruje używany przez OTCF S.A. system ERP z aplikacją Connector Enterprise. Wszystkie wysyłane w procesie EDI faktury elektroniczne, tzw. komunikaty INVOIC, przechowywane są w Systemie Archiwizacji Faktur Elektronicznych – SAFE, do którego Klient ma stały dostęp online.

Edison S.A. na bieżąco wspiera swojego Klienta ściśle współpracując z jego działem IT, handlu hurtowego oraz eksportu. Operator EDI OTCF S.A. stale monitoruje aktualne i przyszłe potrzeby producenta odzieży w zakresie elektronicznej wymiany danych i reaguje na nie, dostosowując odpowiednio świadczone usługi i oferowane rozwiązania.

Profil firmy OTCF SA

Spółka OTCF jest właścicielem marek 4F, 4F Junior, Outhorn, multibrandu Sport Style Story, a także oficjalnym dystrybutorem amerykańskiej marki Under Armour w Polsce.

Kolekcje 4F są znane z wysokiej klasy odzieży oraz akcesoriów sportowych dla entuzjastów sportu, sportowców-amatorów, jak i profesjonalistów. Linie cechuje jakość, wykorzystanie technologii oraz nowoczesny design. Znaczące miejsce w ofercie mają kolekcje lifestyle’owe.

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.