12. Forum MotoSolutions – Tomasz Kuciel o branży automotive

CEO EDITEL Polska, Tomasz Kuciel, skomentował obecną sytuację branży motoryzacyjnej i odniósł się do jej przyszłości, biorąc pod uwagę nadchodzące przemiany. W 2023 roku firma EDITEL Polska była Partnerem Branżowym 12. Forum MotoSolutions.

YouTube

Przesyłając film, akceptujesz politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Załaduj wideo

EDITEL Polska Partnerem Branżowym 12. Forum MotoSolutions

EDITEL Polska jako Partner Branżowy wziął udział w największej konferencji motoryzacyjnej w kraju – 12. Forum MotoSolutions organizowanej przez AutomotiveSuppliers.pl. Wydarzenie zgromadziło ekspertów i liderów sektora automotive. Głównymi tematami prelekcji i networkingu były dyskusje o najnowszych trendach, wyzwaniach rynkowych i przyszłości branży motoryzacyjnej w szerokim znaczeniu tego wyrażenia.

W 2023 roku EDITEL Polska reprezentowali: Tomasz Kuciel, Jarosław Trzpiel, Michał Fijałek, Jan Maj oraz Olga Kwiatkowska.

Tomasz Kuciel o branży automotive

Podczas MotoSolutions 2023 Tomasz Kuciel, CEO EDITEL Polska, udzielił odpowiedzi na kilka istotnych pytań. Z wywiadu dowiemy się, jak pandemia COVID-19 przyczyniła się do zmian w branży motoryzacyjnej. CEO EDITEL Polska zaznaczył, że w kolejnych latach wpływ na przemiany w automotive będą miały kwestie takie jak regulacje prawne Unii Europejskiej, zrównoważony rozwój czy nadchodząca ekologiczna neutralność.

Tomasz Kuciel podkreślił, że rozmowy z klientami były owocne, ponieważ usłyszał, jakie są ich potrzeby czy problemy, które jesteśmy w stanie rozwiązać jako bogaty w blisko 30-letnie doświadczenie operator EDI. Na koniec Prezes EDITEL Polska przyznał, że cały sektor motoryzacyjny jest bardzo dobrze przygotowany do zmian, gdyż specjaliści z tej branży bardzo trafnie rozumieją procesy biznesowe i nowe technologie, które warto wdrożyć, aby zautomatyzować najważniejsze procesy w biznesie automotive.

EDITEL Polska a współpraca z partnerami branży motoryzacyjnej

EDITEL Polska jest częścią klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing (SA&AM), która jest inicjatywą Katowickiej Specjalnej Sfery Ekonomicznej S.A. Oddział polski EDITEL należy również do Polskiej Izby Motoryzacji. PIM jest organizacją samorządu gospodarczego działającą od 1994 roku. EDITEL Polska  jest również partnerem Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) specjalizującego się w produkcji i dystrybucji oraz w usługach w branży motoryzacyjnej.

 

Przeczytaj relację firmy EDITEL Polska z wydarzenia 12. Forum MotoSolutions 

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.