Wrażenia po 12. Forum MotoSolutions

motosolutions 2023

Jako EDITEL Polska, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w 12. Forum MotoSolutions, najważniejszej konferencji polskiej branży motoryzacyjnej. Nasza firma była reprezentowana przez dział handlowy. 

Jako partner branżowy, mieliśmy okazję podkreślić znaczenie technologii elektronicznej wymiany danych (EDI). Prelekcja Jarosława Trzpiela, naszego Doradcy Zarządu ds. Sprzedaży „EDIbridge – połączenie wszystkich języków motoryzacji. Jak rozumiemy i łączymy klientów Automotive” spotkała się z dużym zainteresowaniem. Przybliżył on słuchaczom, w jaki sposób elektroniczna wymiana danych może pomóc -dostawcom części samochodowych w komunikacji biznesowej. 

Zachodni producenci samochodów korzystają z wielu różnych standardów komunikacji: EDIFACT, Odette czy VDA – to tylko niektóre z nich. Elektroniczna wymiana danych jest więc sposobem na ułatwienie współdziałania i harmonizację pracy wszystkich ogniw łańcucha dostaw. 

Prelekcje i nie tylko 

Reprezentanci EDITEL Polska, Tomasz Kuciel, Michał Fijałek, Jan Maj oraz Olga Kwiatkowska, podkreślali zróżnicowanie tematów poruszanych podczas wydarzenia. Jednych zainteresował panel dyskusyjny poświęcony szansom i zagrożeniom związanych z elektromobilnością i wodorem, innym na długo w pamięci pozostanie wystąpienie dotyczące przyszłości Hyundai Motor Manufacturing Czech. 

Jednak konferencja nie opierała się na samych prelekcjach i debatach. W uroczystej gali wręczenia Nagród Polskiego Przemysłu Motoryzacyjnego 2023 wyróżniony został nasz klient Plast-Met. 

Forum MotoSolutions było doskonałą platformą do wymiany doświadczeń, dyskusji o trendach i przyszłości branży. Jesteśmy dumni, że mogliśmy się przyczynić do tych ważnych rozmów i jednocześnie promować wartość, jaką EDI wnosi do motoryzacji. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za inspirujące spotkania i nie możemy się już doczekać kolejnych edycji, które umożliwią nam dalsze nawiązywanie i wzmacnianie relacji w branży automotive. 

Prosimy o aktywowanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki, aby móc w pełni korzystać z możliwości tej strony.
Obecnie korzystasz z przestarzałej przeglądarki, co może powodować luki w zabezpieczeniach i obniżenie komfortu użytkowania.
learn how to easily update your browser.